O Verdelab

Verdelab

VERDELAB to sklep z dermokosmetykami opartymi na bazie naturalnych składników aktywnych. Naszą pasją jest pielęgnacja skóry dotkniętej różnymi problemami poprzez stosowanie kosmetyków, bazujących na sile naturalnych składników. Producentem i dystrybutorem kosmetyków dostępnych w Verdelab jest laboratorium Farmacia Verde, istniejące na rynku od 2015.

Stawiamy na kosmetyki bazujące na sile naturalnych składników aktywnych

Dlaczego stawiamy przede wszystkim na naturalne składniki aktywne? Ponieważ są znacznie bezpieczniejsze dla skóry niż konwencjonalne, a do tego przewyższają je swoją skutecznością. Uważamy też, że pięknie wyglądająca skóra powinna być wynikiem zadbania o jej zdrowie, a nie maskowania pod warstwami barwników i silikonów.

Nasze kosmetyki wyróżniają się bogatymi składami o wysokiej koncentracji substancji aktywnych. Obfitują w sprawdzone składniki, znane ze swojego skutecznego działania i stosowane w takich dziedzinach, jak ziołolecznictwo i współczesna kosmetologia.

Igor MichajlowskiRoślinne ekstrakty i olejki stosowane w kosmetykach dostępnych w Verdelab są bardzo cennymi surowcami kosmetycznymi. Zawierają między innymi substancje takie, jak kofeina, fitohormony i liczne witaminy o potwierdzonym wpływie na spowalnianie procesów starzenia – jak witaminy A, C i E. Wiele z tych składników ma właściwości przyśpieszające gojenie się skóry, przeciwzapalne, łagodzące, nawilżające, zwalczające wolne rodniki. Aplikowanie ich od zewnątrz prowadzi do rzeczywistej poprawy stanu skórymówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Cosmetologica

Troszczymy się o skórę z różnymi problemami

W naszej ofercie znajdą Państwo dermokosmetyki na najróżniejsze dolegliwości, jak chociażby: trądzik różowaty, trądzik pospolity, łupież pstry, cellulit, rozstępy, a także zmarszczki i inne objawy starzenia się skóry. Nasza oferta jest nieustannie poszerzana, ponieważ pragniemy jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania klientów. To właśnie Państwa potrzeby są dla nas największą motywacją.

Mówimy zdecydowane NIE szkodliwym, chemicznym składnikom!

Naszym głównym celem jest to, by oferowane przez nas kosmetyki spełniały wysokie standardy jakości. Rygorystycznie przestrzegamy nieużywania w naszych produktach szkodliwych i dyskusyjnych składników takich, jak: SLSy, parabeny, silikony, PEGi, czy EDTA. Stosujemy minimalne ilości konserwantów, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie naszych kosmetyków przez okres do 6 – 12 miesięcy. Są to w znacznej większości konserwanty naturalnego pochodzenia, akceptowane przez ECOCERT.

Kosmetyki Verdelab nie są testowane na zwierzętach

Warto zauważyć, że preparaty dostępne w sklepie z dermokosmetykami VERDELAB nie są i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Naturalna piękność

verdelab-ikonaStanowczo sprzeciwiamy się okrutnym praktykom eksperymentowania na zwierzętach. Mogą mieć Państwo całkowitą pewność, że żaden z naszych produktów nigdy nie był i nie będzie testowany na zwierzętach. W naszej ofercie posiadamy też kosmetyki idealne dla wegan, niezawierające żadnych składników odzwierzęcych, np. Sevolium, Vialise, Sinialmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Rzesze zadowolonych klientów to nasza najlepsza recenzja

Praktycznie każdego dnia otrzymujemy pozytywny odzew ze strony osób, które odkryły nasze kosmetyki. Ich opinie są dla nas zarówno potwierdzeniem, że obraliśmy słuszną drogę, jak i motywacją do dalszej wytężonej pracy. Wiele z klientów pozostaje z nami na dłużej, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że nasze starania są doceniane. Serdecznie dziękujemy Wam za zaufanie!

Dlaczego warto wybrać właśnie sklep z dermokosmetykami Verdelab?

Kosmetyki dostępne w sklepie VERDELAB powstają z myślą o uzyskaniu jak najlepszego wyglądu skóry, poprzez jej codzienną pielęgnację. Wiele produktów dostępnych na naszej stronie może być wsparciem dla leczenia problemów dermatologicznych. Wszystkie kosmetyki dostępne na VERDELAB tworzone są zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną i kosmetologiczną. Wyróżniają się swoją jakością: bazują na wysokiej zawartości składników aktywnych naturalnego pochodzenia. Ich skuteczne działanie potwierdzają zarówno specjaliści, jak i zadowoleni klienci.

Zapraszamy do zakupów!